Állás

Keresőmarketing gyakornok

A Vírus Média Keresőmarketing Ügynökség napi 4 órás munkaidőbe olyan fiatalok, pályakezdők jelentkezését várja, akik szeretnének tapasztalatokat szerezni egy dinamikusan fejlődő keresőmarketing ügynökségnél.

Amit elvárunk:

  • MS Excel és MS Word programok profi szintű kezelése
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú teherbírás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Google Ads vizsga
  • Google Analytics vizsga
  • Facebook hirdetések készítésében való jártasság
  • Linképítéssel kapcsolatos ismeretek
  • Tartalomírással kapcsolatos készségek

Amit kínálunk:

  • 4 órás bejelentett állás
  • Megismerkedés a keresőmarketing szakmával
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos légkör
  • Esetenként otthonról végezhető munkarend
  • Továbblépési lehetőség
  • Segítség a Google vizsgák teljesítésében

Az önéletrajzokat PDF formátumban az info[kukac]virusmedia.hu email címre várjuk!

Tájékoztatni szeretnénk minden kedves jelentkezőt, hogy a keresőmarketing gyakornok pozíció jelenleg betöltésre került, ettől függetlenül szívesen fogadjuk az önéletrajzokat továbbra is az előbbiekben megjelölt e-mail címre!